Menu Zavřeno
O NOVINÁCH
Uzávěrka následujícího čísla:
odloženo (COVID-19)
Periodicita:měsíčník
Termín distribuce aktuálního čísla:odloženo (COVID-19)
Počet stran / počet inzerátů4 až 20 stran
 

Vítáme Vás na stránkách nově vzniklých inzertních novin se jménem ABC inzert, které spadají pod firmu ABC tiskárna.

Naše noviny jsou zaměřené na shrnování těch nejlepších nabídek z celého okresu Tábor, zároveň jsou také skvělou a účinnou možností, jak prezentovat svoji firmu.
Pokud chcete zviditelnit svoji firmu, kulturní událost, či sháníte nějaké služby, zajímavé nabídky, tak jsme tu pro Vás.
Náš personál Vám vždy rád pomůže.

V plnobarevné tištěné podobě jsou noviny distribuovány do všech domácností Táborska zcela zdarma.
Naším hlavním cílem je podpora rozvoje podnikání v regionu, pomáháme Vám v získávání nových zákazníků, zaměstnanců, příležitostí aj.

ABC inzert je tištěn s profesionálním přístupem v ABC tiskárně, která na poli oboru polygrafie operuje již od roku 1991.
To, že jsme zároveň vydavatelem i produkčním článkem, je pro nás velkou výhodou. O distribuci do Vašich schránek se stará Česká distribuční, k.s.

Základní informace:
Náklad 39.000 ks, barevnost 4/4 CMYK, bělený LWC papír 70g, výsledný formát A4 s lepenou vazbou, rozsah 8-20 stran, určeno pro plošnou firemní a kulturní inzerci, zapsáno do evidence periodického tisku pod sp. číslem MK ČR E 2382

Proč ABC Inzert?

Pomáháme Vám v získávání nových zákazníků, zaměstnanců, příležitostí aj. Naším hlavním cílem je podpora rozvoje podnikání v regionu.

Garantovaně
lepší cena
Vysoká kvalita
zpracování
Atraktivní design
novin
Maximální
pokrytí
Věrnostní
a množstevní slevy

Distribuce do všech domácností okresu Tábor