Menu Zavřeno
O NOVINÁCH
Uzávěrka následujícího čísla:
upřesníme dle situace kolem viru COVID-19
Periodicita:měsíčník
Termín distribuce následujícího čísla:dle vývoje situace
Počet stran / počet inzerátůbude upřesněno
 

Vítáme Vás na stránkách nově vzniklých inzertních novin se jménem ABC inzert, které spadají pod firmu ABC tiskárna.

Naše noviny jsou zaměřené na shrnování těch nejlepších nabídek z celého okresu Tábor, zároveň jsou také skvělou a účinnou možností, jak prezentovat svoji firmu.
Pokud chcete zviditelnit svoji firmu, kulturní událost, či sháníte nějaké služby, zajímavé nabídky, tak jsme tu pro Vás.
Náš personál Vám vždy rád pomůže.

V plnobarevné tištěné podobě jsou noviny distribuovány do všech domácností Táborska zcela zdarma.
Naším hlavním cílem je podpora rozvoje podnikání v regionu, pomáháme Vám v získávání nových zákazníků, zaměstnanců, příležitostí aj.

ABC inzert je tištěn s profesionálním přístupem v ABC tiskárně, která na poli oboru polygrafie operuje již od roku 1991.
To, že jsme zároveň vydavatelem i produkčním článkem, je pro nás velkou výhodou. O distribuci do Vašich schránek se stará Česká distribuční, k.s.

Základní informace:
Náklad 39.000 ks, barevnost 4/4 CMYK, bělený LWC papír 70g, výsledný formát A4 s lepenou vazbou, rozsah 8-20 stran, určeno pro plošnou firemní a kulturní inzerci, zapsáno do evidence periodického tisku pod sp. číslem MK ČR E 2382

Proč ABC Inzert?

Pomáháme Vám v získávání nových zákazníků, zaměstnanců, příležitostí aj. Naším hlavním cílem je podpora rozvoje podnikání v regionu.

Garantovaně
lepší cena
Vysoká kvalita
zpracování
Atraktivní design
novin
Maximální
pokrytí
Věrnostní
a množstevní slevy

Distribuce do všech domácností okresu Tábor